fbpx

wypadek w pracy -zbita i przestawiona szczeka

• This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    Syla

Mialam w pracy wypadek nie z mojej winy. Zostalam uderzona w szczeke i twarz wezem pod cisnieniem. Dwa tygodnie bylam na zwolnieniu. Nie moglam ruszac glowa i nic jesc. Chcialabym wiedziec czy moge sie starac o odszkodowanie. Prosze o pomoc nie wiem gdzie mam sie z tym udas i jakie zebrac dokumenty. Pozdrawiam.

hik

Cześć ,

W Anglii z tego co wiem to najczęściej sprawy o odszkodowanie prowadzą wyspecjalziowne w tym firmy i kancelarie jak czytam opis Twojego wypadku to raczej na na pewno przysługuje Ci odszkodowanie zobacz sobie tu http://www.wypadekanglia.pl .

Pozdrawiam

jakub

Witam Syla.
    Jeżeli jesteś ubezpieczona grupowo bądź indywidualnie to po zakończeniu leczenia śmiało możesz złożyć wniosek o odszkodowanie do ubezpieczalni. Z tego co piszesz wypadek miał miejsce w czasie pracy więc na tej samej zasadzie możesz złożyć do ZUS. Jeżeli pracodawca miał wykupioną polisę, a wina była po jego stronie(protokół BHP), to możesz również starać się z jego polisy.

hik

Jakub ale Syla pytała o Anglie ;-)
    Pozdrawiam

Syla

Wypadek mialam w Anglii. Nie mam indywidualnego ubezpieczenia. Posiadam tylko National Insurance Number. Osoba zajmujaca sie odczepianiem weza nie byla do tego przeszkolona.

jakub

A to sorrki. Czegoś nie doczytałem :).
    Hik dobrze mówi, poradź się kogoś kto się w tym specjalizuje.
    Powodzenia.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.