Wypadek w szpitalu

shilla1973
Poszkodowany

Witam serdecznie mam pytanie moja 70 letnia mama z nadcisnieniem tetniczym trafila na oddzial wewnetrzny lekarze obnizyli mamie cisnienie jednak za bardzo gdy wracala z ubikacji stracila przytomnosc upadla okazalo sie ze doznala zlamania kompresyjnego kregoslupa dodam ze zostala wypisana po tym wypadku na trzeci dzien do domu nie zrobili jej zadnych badan mimo ze skarzyla sie na bol placow Gdy wrocila do domu sama zajela sie dlugim leczeniem i rehabilitacja Dodam tez ze podczas upadku korytarz szpitalny obstawiony byl lozkami z chorymi nie miala szans aby sie czego kolwiek zlapac podczas upadku Co robic gdzie pisac czy nalezy sie odszkodowanie ? Prosze o pomoc dziekuje z goro

RyanWu
Poszkodowany

Witam. Myślę, że byłbym w stanie pomóc. Jestem młodym prawnikiem, walczę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, także priorytetem jest dla mnie to, żeby uzyskać dla poszkodowanego jak najwyższe odszkodowanie. Należność dopiero po wygranej, wcześniej: ani grosza. Oferuję wsparcie i szczegółowe informacje nt. postępu sprawy na każdym jej etapie.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać