fbpx

Wypadek z udziałem dziecka

• This topic is empty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
    alona

Witam, proszę o pomoc niedawno miałam niegroźny wypadek na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń fizycznych, ale akurat odwoziłam moją 8-letnią córeczkę do szkoły. Kasia była świadkiem całego zdarzenia i od tego czasu boi się wsiadać do samochodu. Ostatnio pojawiły się u niej senne koszmary. Nie wiem jak mam pomóc mojemu dziecku? Czy udać się do specjalisty? Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w tej kwestii, będę bardzo wdzięczna za jakąś rade.
    z góry dziękuję

trb

Skierowanie do psychologa, i notatka z policji w któreej wynika, że córka uczestniczyła w tym wypadku.
    Czy sprawcą byłeś ty ! czy druga strona bo z OC pojazdu dziecku należy się odszkodowanie i nie muszą być jakie kolwiek urazy. Uraz psychiczny też się liczy

alona

Dziękuję za informacje. Nie byłam sprawcą wypadku, a czy należy się zwrot kosztów pomocy psychologicznej?

Monika Dreger psycholog

Z pewnością wizyty u psychologa mogą pomóc Twojemu dziecku. Przeżyła ona traumatyczne wydarzenie, z którym nie wie jak sobie poradzić. Poszukaj psychologa dziecięcego

nie wiem czy można uzyskać zwrot kosztów wizyt.

alona

Dziękuje pani doktor za redę, poszukam psychologa dziecięcego tak jak pani radzi. Mam nadzieje, że terapia mojej córce. Pozdrawiam

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.