zabieg ginekologiczny

blumen
Poszkodowany

mialam wiosna zabieg ginekologiczny w Niemczech niestety nieudany...po kilku m-cach lekarz zrobił mi korekte niestety znow nie udana jestem teraz oszpecona kiedy poszłam do niego zaczal tlumaczyc ze moze mam takie tkanki ze byłam swiadoma komplikacjii i takie tam..cała wine zgonił na mnie..niewiem co robic? w Pl lekarze rozkładaja rece nie chca operowac po kims jestem okaleczona i oszpecona..czeka mnie teraz operacja plastyczna w Pl dowiadywałam sie ze ok 5 tys zł ,co robic czy mam szanse chociazby na to zeby klinika w ktorej tak mnie oszpecili zapłaciła za ta plastyke w Pl? prosze o pomoc na emiel.dziekuje

smolek
Poszkodowany

zgłoś do kogos kto sie na tym zna, nie wiem skąd jesteś ale słyszłąem że adw. Brykczyński jets w tym dobry

blumen
Poszkodowany

to jest dosc intymny problem bylam u innych ginekologow wszyscy sa w szoku bo zostalo wyciete cos co w ogole nie powinno

kobi
Poszkodowany

Witam,

proszę mi napisać skąd pani jest.Nasza firma DRB dla której pracuję zajmuję sie takimi przypadkami.Mogę panią umówić z naszym przedstawicielę.Mój tel 606909644

sara736
Poszkodowany

To na pewno jest błąd lekarski, bo co innego? Radzę udać się wraz z całą dokumentacją medyczną do ginekologa

Enjoy the real success with 642-467 practice dump - pass4sure We offer up-to-dated VMWARE latest resource Albany State University

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać