Zaniżone odszkodowanie- co robić?

H.Janta
Poszkodowany

Cześć. Jestem w bardzo ciężkiej sytuacji. Otóż z nieswojej winy uległam wypadkowi na motorze. mam straszny kłopot z lewym biodrem. Jestem po operacji. Firma odszkodowawcza chce mi wypłacić niższą kwotę odszkodowania. W związku z tym zacząłem szukać firm, kancelarii odszkodowawczych i znalazłem między innymi solace, unicover oraz Voxveritas, którą wybrać?

ZbigniewO
Poszkodowany

Nie mam doświadczenia z pierwszym kancelariami, które tutaj zostały wymienione. Z mojej strony mogę polecić tą trzecią Voxveritas. Jeżeli masz kłopot z biodrem itd to co opisano, to moim zdaniem powinieneś sie do nich zgłosić. Zajmują się takimi sprawami jak właśnie odszkodowania, zadośćuczynienia za wypadek. W dodatku współpracują z placówkami, które pomagają przy rehabilitacji, którą masz w bardzo krótkim czasie, nie czekasz w kolejce z NFZ. Tam jest taki formularz, który się wypełnia i oni potem do Ciebie oddzwaniają ;) Daj znać co i jak.

H.Janta
Poszkodowany

Cześć. Kontaktowałem się ze wspomnianą kancelarią, którą mi polecałeś ZbigniewO. Dzięki za namiar. Z początku miałem dzwonić, ale ostatecznie jakoś wypełniłem formularz. Z mojej strony mogę powiedzieć, że pracują tam bardzo profesjonalni ludzie. oddzwonili wytłumaczyli, jakie dokumenty są mi potrzebne itd. Fajnie, bo też się dowiedziałem, ze kliniki z którymi współpracują ma dość wysoki standard.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać