fbpx

Zaśniecie za kierownicą wypadek

 • This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #201212
  anvena

  mój przyjaciel miał kolizje drogową ( usnoł za kierownicą ) w wyniku czego samochod wjechał na posesje niszczac ogrodzenie. osoba poszkodowana zarzadała kwoty 1500 zł jako odszkodowania za zniszczenia . podpisalismy oswiadczenia w ktorym zobowiazałam sie do wypłaty tej kwoty .
  poniewaz byłam zestresowana wypadkiem nie zadbałam o kopie oswiadczenia.
  po powrocie do domu mieszczacego sie około 250 km od miejsca wypadku zorietowałam sie ze nie ma kopii .
  zadzonilam do tej pani z prosba o jej wysłanie , zgodzila sie ale pozniej w rozmowie telefonicznej kiedy poczula sie zniecierpliwiona brakiem pieniedzy ( ktorych nie eyslalam czekajac na dokumenty ) powiedziala ze pojdzie do sadu i powie ze szkoda byla wieksza .
  prosilam ja rownierz o dopisanie na kopii oswiadczenia ze po otrzymaniu pelnej kwoty nie bedzie miala w stosunku do mnie jak mojego przyjaciela wiecej roszczen finansowych . ( dodam ze samochod byl moja wlasnoscia )
  . mam w zwiazku z ta sytuacja pytanie moze ktos bedzie potrafil mi odpowiedziec .
  czy mam prawo prosic ta pania o kopie oswiadczenia ktora byla by dla mnie podstawa do wyplaty odszkodowania a ktorej ta pani mi nie chce wyslac .

  #263079
  mikosz

  oczywiście, dobrze było by dostać takie oświadczenie, a zrzeczenie dalszych roszczeń to bardzo dobry pomysł, spróbuj to uzyskać.
  Z drugiej strony – jeżeli wykonasz przelew i wpiszesz tytułem wyrządzonej szkody – też powinn0o być dobrze, ale wszystko zależy od uczciwości kobiety.
  na pewno nie naciągnie uszkodzeń – to wiąże się z zarzutem wyłudzenia odszkodowania, tego Pani na pewno nie zaryzykuje.

  #263080
  kcizla

  czy nie miała Pani ubezpieczenia OC na pojazd? Niech ubezpieczalnia wypłaci tamtej Pani odszkodowanie. Nawet jeśli potrącą zniżkę to i tak się opłaca.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.