fbpx

Zaśniecie za kierownicą wypadek

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    anvena

mój przyjaciel miał kolizje drogową ( usnoł za kierownicą ) w wyniku czego samochod wjechał na posesje niszczac ogrodzenie. osoba poszkodowana zarzadała kwoty 1500 zł jako odszkodowania za zniszczenia . podpisalismy oswiadczenia w ktorym zobowiazałam sie do wypłaty tej kwoty .
    poniewaz byłam zestresowana wypadkiem nie zadbałam o kopie oswiadczenia.
    po powrocie do domu mieszczacego sie około 250 km od miejsca wypadku zorietowałam sie ze nie ma kopii .
    zadzonilam do tej pani z prosba o jej wysłanie , zgodzila sie ale pozniej w rozmowie telefonicznej kiedy poczula sie zniecierpliwiona brakiem pieniedzy ( ktorych nie eyslalam czekajac na dokumenty ) powiedziala ze pojdzie do sadu i powie ze szkoda byla wieksza .
    prosilam ja rownierz o dopisanie na kopii oswiadczenia ze po otrzymaniu pelnej kwoty nie bedzie miala w stosunku do mnie jak mojego przyjaciela wiecej roszczen finansowych . ( dodam ze samochod byl moja wlasnoscia )
    . mam w zwiazku z ta sytuacja pytanie moze ktos bedzie potrafil mi odpowiedziec .
    czy mam prawo prosic ta pania o kopie oswiadczenia ktora byla by dla mnie podstawa do wyplaty odszkodowania a ktorej ta pani mi nie chce wyslac .

mikosz

oczywiście, dobrze było by dostać takie oświadczenie, a zrzeczenie dalszych roszczeń to bardzo dobry pomysł, spróbuj to uzyskać.
    Z drugiej strony – jeżeli wykonasz przelew i wpiszesz tytułem wyrządzonej szkody – też powinn0o być dobrze, ale wszystko zależy od uczciwości kobiety.
    na pewno nie naciągnie uszkodzeń – to wiąże się z zarzutem wyłudzenia odszkodowania, tego Pani na pewno nie zaryzykuje.

kcizla

czy nie miała Pani ubezpieczenia OC na pojazd? Niech ubezpieczalnia wypłaci tamtej Pani odszkodowanie. Nawet jeśli potrącą zniżkę to i tak się opłaca.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.