fbpx

Zerwane wiezadla krzyzowe…

• This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
    Lukis1115

witam jestem ubezpieczony w firmie UNIQA
    podczas meczu w pilke nozna (zawodnicy klubu sa ubezpieczeni) zerwalem wizadlo krzyzowe przednie w kolanie… jaki jest czas na zgloszenie tego wypadku do firmy ubezpieczeniowej…03.06.2008 mialem artroskopie tego kolana a teraz 14.07.2008 bede mial rekonstrukcje…czy jest jakis wyznaczony termin w ktorym musze zglosic wypadek?????ubezpieczony w firmi UNIQA…bardzo prosze o odpowiedz…

mikosz

masz 3 lata na złożenie roszczeń od momentu dowiedzenia się o szkodzie, zrób to najlepiej wcześniej niż za późno, z NW w prawdzie nie ma wysokich odszkodowań, ale zawsze warto pisać, od tego jest ubezpieczenie.

Dominick1982

Moim zdaniem powinieneś wypełnić wniosek o odszkodowanie juz teraz, przed operacją rekonstrukcji ACL. Nie wiem jakie warunki przewiduje Twoje TU, ale za pobyt w szpitalu czasem przysługuje odszkodowanie…Także przesłanka pierwszej szkody będzie wypis ze szpitala po atroskopii, a później złożysz wniosek, podpierając się drugim wypisem ze szpitala (maz w planie zrobić to samo – miałem atroskopie, czekam na rekonstrukcje ACL)

Czytając wpisy o urazach kolana (zwłaszcza rekonstrukcje) na tym forum, pokuszę się o taką: lepiej złożyć wniosek o odszkodowanie juz po 1st pobycie w szpitalu (np. atroskopia) niż czekac do zakończenia leczenia.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.