fbpx

zerwane więzadło

 • This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #200374
  leszek1358

  w marcu 2005 na nartach zerwałem więzadło boczne po operacyjnym leczeniu i rechabilitacji śrube usunięto mi w pażdzierniku 2005 roku.Na komisji z ubezpieczenia grupowego przyznano mi 6% . Niepomogło w uzyskaniu większego uszczerbku na zdrowiu odwołanie.W maju 2007 roku wysiadając ze samochodu żle nadepnełem na nierówności ,poczułem ból kolano spuchło.Podczas wizyty w poradni chirurgicznej zrobiono mi punkcje po tygodniu jeszcze raz[po 30mililitrów] .Po 2-tygodniowymL-4 orzeczono zdolność do pracy.Złożyłem wniosek do PZU przyznano mi 1% uszczerbku z grupowego ubezpieczenia na komisji z NW to samo czyli 1% Chciałbym zaznaczyć że czuję czasami jakby mi kolano [uciekało szczególnie przy schodzeniu po schodach]Czy sLusznie za 2 razem otrzymałem tylko 1%

  #258897
  imported_michal

  hmm, nie mamy tutaj lekarzy orzeczników na forum, a szkoda, bo poznalibyśmy idiotyczne zasady na podstawie których obliczane są uszczerbki na zdrowiu. ja w temacie nie dam rady pomóc:/ ile w sumie dostałeś za ten wypadek?
  nie masz indywiudualnego ubezpieczenia? jak się jedzie na narty wypada kupić typowe ubezpieczenie na narty, u mnie dobrze się sprzedają, na przyszłośc pomyśl o tym.
  pozdr

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.