fbpx

złamana noga na nartach

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    polamaniec

Witam,
    właśnie jestem w trakcie załatwiania odszkodowania za wypadek na nartach zimą 2006, WARTA mi wypłaci, miałem ubezpieczenie, ale chce od nich jeszcze uzyskać środki na rehabilitację
    i tu pytanko:
    jaka rehabilitacja byłaby wskazana? chciałbym coś wiedzieć zanim przystąpię do działania
    a dokładnie miałem skręcone kolana, brzydka sprawa długo się goiło:/

rehabilitant

najlepiej jakbyś skierował się do odpowiedniego ośrodka, najlepiej prywatnie, polecam swój zakład.

keri
    Wiśnia wrote:
    Witam,
    Na wycieczce z uczelni miałam wypadek podczas jazdy na nartach. Upadłam i uszkodziłam sobie łękotke przyśrodkową stawu kolanowego oraz częściowo wiązadło poboczne piszczelowe. Prawdopodobnie bede miała operacje tzn artroskopię. Przed wyjazdem ubezpieczyłam się w Warcie na: Koszty leczenia 80 000 zł,NNW 25 000 zł,OC 1000 000 zł. Zwracam się z uprzejmą prośba o udzielenie mi niezbędnych informacji dotyczacych wartości odszkodowania jakiego powinnam się domagać
    keri
    krzyho wrote:
    Witam.
    Byłbym wdzięczny jeśli ktoś zechciałby przeanalizować okoliczności wypadku i możliwości uzyskania odszkodowań w opisywanej przeze mnie sprawie. Ponieważ nie mogę tu wkleić odnośnika proszę wejść na skiforum.pl, dział „Zdrowie”, temat „Odpowiedzialność instruktora”. Uprzedzam :) – dyskusja dosyć rozbudowana ale w gronie ludzi mających pojęcie o narciarstwie.

Zwłaszcza interesuje mnie kwestia pociągnięcia do odpowiedzialności instruktora prowadzącego zajęcia, który posiadał najprawdopodobniej ubezpieczenie OC.
    Sam miałem ubezpieczenie w Hestii (grupowe w/g warunków indyw. z b. dużym klientem) oraz dodatkowo Warta Travel z opcją uprawiania narciarstwa.
    Szkody moje to bezpośrednio skręcone kolano (rozluźnienie więzadeł, krwiak) oraz pośrednio zaraz po wypadku problemy z bólem ręki zaostrzające się po czym zdiagnozowana przepuklina kręgosł. szyjnego. Leczenie nie jest jeszcze zakończone, w sumie było ok. półtorej miesiąca zwolnienia, ograniczenie w uprawianiu sportów/hobby, co do kręgosłupa to istnieje ciągle ryzyko operacji…

Pozdrawiam

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.