fbpx

ZLAMANA NOGA W PRACY

• This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    GRZESIO

WYPADEK MIAL MIEJSCE NA TERENIE ZAKALADU PRACY. WYCHODZAC NA PRZERWE TUZ PRZED SZATNIA SIE POSLIZGNALEM I ZLAMALEM NOGE W KOSTCE W DWUCH MIEJSCACH Z PRZESUNIECIEM ZLAMANIE NA TYLE JEST POWARZNE ZE MAM 8 SROB I KAWAL BLACHY W NODZE KTORE JUZ NIE BEDA USUWANE. W TYM MIEJSCU W KTORYM BYL WYPADEK NIGDY WCZESNIEJ NIE BYLO LODU KTOS UMYL POJEMNIKI I NIE POSYPAL TEGO SOLA SWIADKAMI WYPADKU JEST MOJ SUPERVISIER I BRAT WYPADEK JEST WPISANY W KSIAZKE WYPADKOW. NA JAKA KWOTE MOGE LICZYC I JAK DLUGO MOZE TO POTRWAC??? JESTEM ZATRUDNIONY LEGALNIE

Wypadekanglia.pl

witam, jeżeli nie jest Pan odpowiedzialny za wypadek, będzie się należało odszkodowanie, w jakiej wysokości – zależy od rozmiaru szkody – a tą ocenić można wyłącznie po zapoznaniu z dokumentacją. Jeżeli jest pan zainteresowany zapraszam na naszą stronę znajdzie Pan tam wiele interesujących informacji.
    Nasze usługi są zupełnie darmowe, nie pobieramy również % z uzyskanego odszkodowania.
    To wszystko dzięki systemowi prawnemu panującemu w Anglii.
    Proszę napisać, gdzie Pan obecnie przebywa?
    pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

GRZESIO

ZA WYPADEK NIE JESTEM ODPOWIEDZIALNY MOJ SUPERVISIER NIE DOPILNOWAL ZEBY TO KTOS POSYPAL TO SOLA. 2 DNI TEMU WYSZLEM ZE SZPITALA I PRZEBYWAM W YORKU

GRZESIO

ZA WYPADEK NIE JESTEM ODPOWIEDZIALNY MOJ SUPERVISIER NIE DOPILNOWAL ZEBY TO KTOS POSYPAL TO SOLA. 2 DNI TEMU WYSZLEM ZE SZPITALA I PRZEBYWAM W YORKU

keri
    GRZESIO wrote:
    wychodzac na przerwe na terenie zakladu poslizgnalem sie ok 3m od szatni. w tym miejscu nigdy nie bylo lodu ktos umyl pojemniki i nie posypal tego sola. Swiadkami wypadku sa: moj superwizjer i brat. wypadek jest wpisany w ksiazke wypadkow. zlamalem noge w kostce w 2 miejscach z przemieszczeniem zlamanie jest na tyle powarzne ze noge mam skrecona na 8 srob i blache. jakiej kwoty odszkodowania moge sie spodziewac i jak dlugo moze to potrwac???
    szkoda
    keri wrote:
    GRZESIO wrote:
    wychodzac na przerwe na terenie zakladu poslizgnalem sie ok 3m od szatni. w tym miejscu nigdy nie bylo lodu ktos umyl pojemniki i nie posypal tego sola. Swiadkami wypadku sa: moj superwizjer i brat. wypadek jest wpisany w ksiazke wypadkow. zlamalem noge w kostce w 2 miejscach z przemieszczeniem zlamanie jest na tyle powarzne ze noge mam skrecona na 8 srob i blache. jakiej kwoty odszkodowania moge sie spodziewac i jak dlugo moze to potrwac???

Trwały uszczerbek na zdrowiu orzeka lekarz orzecznik na podstawie dokumentacji oraz po oceniając stan kończyny po leczeniu i rehabilitacji. Podstawa to zawiadomić pracodawcę o wypadku w miejscu pracy z ządaniem przeprowadzenia czynności powypadkowych. Pracodawca w terminie 14 dni od zgłoszenia zobligowwany jest sporządzić protokół powypadkowy. Po leczeniu i rehabiitacji składa się wniosek do pracodawcy o skierowanie do lekarz orzecznika ZUS w celu ustalenia stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu oraz zaświadczenie o stanie zdrowia- formularz N-9 wypełniony przez lekarza prowadzącego leczenie. Pracodawca następnie przesyła dokumetację do ZUS jeśli wypadek będzie zakwalifikowany jako wypadke przy pracy lub na równi z wypadkiem przy pracy. ZUS wydaje decyzję w ciągu 14 dni od dnia: otrzymania orzeczenia lekarza orzecznika lub komisji lekarskiej, wyjaśnienia ostatniej okoliczności niezbędnej do wydania decyzji. Zakład dokonuje z urzędu wypłaty odszkodowania w terminie 30 dni od dnia wydania decyzji.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.