fbpx

złamana stopa na stromych schodach

• This topic is empty.
Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
    mariusz314

moja żona upadła ze stromych schodów w mieszkaniu naszych znajomych(oni wynajmują to mieszkanie od agencji). W wyniku upadku miała złamaną stopę w trzech miejscach, w szpitalu założono gips i dostała zwolnienie z pracy na 5 tygodni . Czy możemy ubiegać się o jakieś odszkodowanie ?

blog

w jaki sposób doszło do upadku? schody są wadliwe? czy to z własnej nieuwagi, za własną nieuwagę odszkdoowania nie przyznają niestety, nawet w takim kraju jak anglia. musi być czynnik zewnętrzny

mariusz314

Dziękuję za odpowiedź, a ze schodów spadła rzeczywiście przez własną nie uwagę…

kedyw

no niestety kolega blog member ma rację:/ nie ma czynnika zewnętrznego odszkodowania też nie będzie:(

robert

zlamalem noge w pracy na budowie w irlandi czy nalezy mi sie jakies odszkodowanie-wypadek nie byl z mojej winy doszlo do niego w wyniku wykonywanej czynnosci podczas pracy

robert
    robert wrote:
    zlamalem noge w pracy na budowie w irlandi czy nalezy mi sie jakies odszkodowanie-wypadek nie byl z mojej winy doszlo do niego w wyniku wykonywanej czynnosci podczas pracy
    claimit

witam
    zalezy od okolicznosci ale najprawdopodobniej masz duze szanse na odszkodowanie.w irlandii prawo stoi po stronie pracownikow,a 75% pracodawcow nie spelnia podstawowych warunkow BHP .smialo kolego mozesz probowac.statystycznie wiekszosc spraw konczy sie porozumieniem stron i nigdy nie trafia do notariusza.do 10tys pracodawcy wyplacaja bez problemu.to kaska i tak z ubezpieczenia.
    pozdrawiam

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.