fbpx

Złamana stopa

 • This topic has 1 odpowiedź, 2 odpowiedzi, and was last updated 15/10/2019 by Marta Sordon.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #377815
  Ikusiaa144
  Uczestnik

  Witam w zeszłym roku w czerwcu uległam wypadkowi mam polamany staw skokowy. Miałam zespolony śrubami i płytkami. Noga bardzo bolała więc w pół roku wyciągnięte mi zespolenie prawie całe. Bo pół wkręty zostało niby się złamał przy wyciągania? I nie można go wyciągnąć. Noga dalej boli, martwica stawu skokowego jest i czekam na termin który mam dopiero 2021 roku w maju mieć robią a Artrodeze na gwoździu. (usztywniane stawu skokowego) Rehabilitację też miałam i nie ma rezultatów. Chodzę o kulach. W domu kilka metrów przejdę bez. I tyle czekac z bólem to się chyba. Nie da

  #377824
  Marta Sordon
  Moderator

  Witam serdecznie,
  jeśli chciałaby Pani zgłaszać roszczenia za błąd medyczny, konieczne jest ustalenie w jakiej placówce medycznej i na jakim etapie leczenia doszło do błędu lub zaniedbania lekarza. Jeśli uważa Pani, iż podczas usunięcia zespolenia doszło do błędu lekarza chirurga i z jego winy złamaniu uległ materiał zespalający konieczna jest analiza dokumentacji z przebiegu zabiegu (dokumentację może Pani uzyskać w szpitalu na pisemny lub ustny wniosek). Nie zawsze bowiem długotrwały i nieprawidłowy proces leczenia powypadkowego jest winą lekarza, lecz zależny jest od wielu czynników osobowych i zdrowotnych.
  Jeśli jednak problemy ze zrostem złamania wynikają z pozostawionego zespolenia (lub jego nieprawidłowego zastosowania), jak najbardziej może Pani dochodzić roszczeń o zadośćuczynienie oraz ból i cierpienie związane z błędem medycznym.

  Więcej na tan temat może się Pani także dowiedzieć z poniższej publikacji. W przypadku chęci dokonania głębszej analizy sprawy, prosimy o kontakt oraz udostępnienie dokumentacji medycznej.

  https://odzyskaj.info/poradnik-odszkodowania/jak-uzyskac-odszkodowanie-po-bledzie-w-leczeniu-lub-diagnozie-lekarskiej/

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.