fbpx

Złamana stopa

Avatar
Ikusiaa144
Poszkodowany

Witam w zeszłym roku w czerwcu uległam wypadkowi mam polamany staw skokowy. Miałam zespolony śrubami i płytkami. Noga bardzo bolała więc w pół roku wyciągnięte mi zespolenie prawie całe. Bo pół wkręty zostało niby się złamał przy wyciągania? I nie można go wyciągnąć. Noga dalej boli, martwica stawu skokowego jest i czekam na termin który mam dopiero 2021 roku w maju mieć robią a Artrodeze na gwoździu. (usztywniane stawu skokowego) Rehabilitację też miałam i nie ma rezultatów. Chodzę o kulach. W domu kilka metrów przejdę bez. I tyle czekac z bólem to się chyba. Nie da

Marta Sordon
Marta Sordon
Biegły / ekspert

Witam serdecznie,

jeśli chciałaby Pani zgłaszać roszczenia za błąd medyczny, konieczne jest ustalenie w jakiej placówce medycznej i na jakim etapie leczenia doszło do błędu lub zaniedbania lekarza. Jeśli uważa Pani, iż podczas usunięcia zespolenia doszło do błędu lekarza chirurga i z jego winy złamaniu uległ materiał zespalający konieczna jest analiza dokumentacji z przebiegu zabiegu (dokumentację może Pani uzyskać w szpitalu na pisemny lub ustny wniosek). Nie zawsze bowiem długotrwały i nieprawidłowy proces leczenia powypadkowego jest winą lekarza, lecz zależny jest od wielu czynników osobowych i zdrowotnych.

Jeśli jednak problemy ze zrostem złamania wynikają z pozostawionego zespolenia (lub jego nieprawidłowego zastosowania), jak najbardziej może Pani dochodzić roszczeń o zadośćuczynienie oraz ból i cierpienie związane z błędem medycznym.

Więcej na tan temat może się Pani także dowiedzieć z poniższej publikacji. W przypadku chęci dokonania głębszej analizy sprawy, prosimy o kontakt oraz udostępnienie dokumentacji medycznej.

https://odzyskaj.info/poradnik-odszkodowania/jak-uzyskac-odszkodowanie-po-bledzie-w-leczeniu-lub-diagnozie-lekarskiej/

  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać