Złamane dwie kości

Dziwnesmiechy
Poszkodowany

Witam. Więc zacznę od początku. Początkiem marca na stoku złamałem dwie kości w przedramieniu. Lekarze podczas operacji wsadzili do ręki dwie blachy i 13 śrub. Następne wizyty kontrolne oraz zdjęcia nie wykazały nic, wszystko było ok. Podjąłem się prywatnie rehabilitacji z decyzji lekarza. Po rehabilitacji, podczas wizyty kontrolnej i zdjęciu wykryto wykrzywioną blachę, Znowu operacja, wyjmowanie skrzywionej blachy i włożenie nowej, jak to lekarz ujął 'lepszej'. Czy w tym wypadku jest mowa o jakimkolwiek błędzie lekarskim? Czy decyzja o rehabilitacji nie była za wczesna? Czy mogę się ubiegać o odszkdowanie? Dodam, iż nie nadwyrężałem ręki i nie jest to spowodowane z mojej winy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

danny122
Poszkodowany

Witam, współpracuję z korporacja prawną Feniks moim zdaniem jest to wina lekarzy , ponieważ nie zauważyli wygiętej blachy pomyłka lekarzy przy zabiegu.

Egisa
Poszkodowany

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć Panu bez wglądu w dokumentację medyczną. Mogła to być wada samego materiału, błąd lekarzy, że nie sprawdzili, wynik złej rehabilitacji , tak jak Pan wymienia przedwczesna decyzja lekarza o rehabilitacji lub też z Pana przyczyny (nie twierdzę tak, ale to też ubezpieczyciel, czy Sąd weżnie pod uwagę).

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać