fbpx

Złamane przedramie prawe

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    jacgoh

Syn miał złamana prawa reke ,jest ubezpieczony indywidualnie w PZU,dostał przez orzecznika 3,5% myśle że to trochę za mało.Czy mogę napisać odwołanie od tej decyzji?Jeżeli mogę się odwołać to proszę o jakiegoś linka do wzoru takiego odwołania.

Riaa

Jeśli sądzi Pani, że uszczerbek jest nieadekwatny do doznanego urazu powinna się Pani jak najbardziej odwoływać. Tym bardziej, że komisja lekarska nie może obniżyć raz już przyznanego uszczerbku. Odwołanie możesz złożyć do upływu 30 dni ok komisji lekarskiej o formularze najlepiej zapytać w ubezpieczalnię. W odwołaniu musi znaleźć się wniosek o ponowne powołanie komisji lekarskiej.

zuzia76

potrzebny mi szybko wzór odwołania do pzu ponieważ miałam wypadek samochodowy i orzecznik PZU za nisko wycenił szkody samochodu i chce się odwoływać proszę o jakiś wzór

Pro Bono

Warto przeszukac archiwa internetowych serwisów prawa lub zastanowic się nad pomocą prawnika, specjalisty od ubezpieczeń. Profesjonalnie napisane odwołanie wymaga odwołania się do argumentacji często wspartej tezami z orzecznictwa sądowego.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.