fbpx

Złamane przedramie prawe

 • This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #201366
  jacgoh

  Syn miał złamana prawa reke ,jest ubezpieczony indywidualnie w PZU,dostał przez orzecznika 3,5% myśle że to trochę za mało.Czy mogę napisać odwołanie od tej decyzji?Jeżeli mogę się odwołać to proszę o jakiegoś linka do wzoru takiego odwołania.

  #263549
  Riaa

  Jeśli sądzi Pani, że uszczerbek jest nieadekwatny do doznanego urazu powinna się Pani jak najbardziej odwoływać. Tym bardziej, że komisja lekarska nie może obniżyć raz już przyznanego uszczerbku. Odwołanie możesz złożyć do upływu 30 dni ok komisji lekarskiej o formularze najlepiej zapytać w ubezpieczalnię. W odwołaniu musi znaleźć się wniosek o ponowne powołanie komisji lekarskiej.

  #263550
  zuzia76

  potrzebny mi szybko wzór odwołania do pzu ponieważ miałam wypadek samochodowy i orzecznik PZU za nisko wycenił szkody samochodu i chce się odwoływać proszę o jakiś wzór

  #263551
  Pro Bono

  Warto przeszukac archiwa internetowych serwisów prawa lub zastanowic się nad pomocą prawnika, specjalisty od ubezpieczeń. Profesjonalnie napisane odwołanie wymaga odwołania się do argumentacji często wspartej tezami z orzecznictwa sądowego.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.