fbpx

złamanie 5 kości w miednicy – komisja lekarska z polisy OC sprawcy

• This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
    jaaasna

9 tygodni temu miałam wypadek. odniosłam dosc ciezkie obrazenia min złamanie 5 kosci w miednicy.przelezałam 8 tygodni. za jakis miesiac mam stanac przed komisja lekarska w sprawie odszkodowania z oc. czy komisja lekarska bedzie orzekała % utraty zdrowia na podstawie mojego stanu w dniu tej komisji?czy na podstawie obrazen jakie odniosłam w wypadku.?jak to w ogole wyglada?

imported_michal

komisja będzie oceniać doznany uszczerbek całościowo – tj. na zakończenie leczenia, ale na pewno weźmie pod uwagę to jak się czułeś w dniu wypadku, jakich doznałeś obrażeń powypadkowych.
    Na komisji będą lekarze tacy u jakich się leczyłeś, nie dosłownie oczywiście.
    np. chirurg, ortopeda, psycholog…
    mają za zadanie ocenić Twój uszczerbek na zdrowiu doznany na skutek wypadku. Ponieważ chodzi o zadośćuczynienie – odszkodowanie to będzie uwzględniać całość twojego cierpienia doznanego w wypadku (fizycznie i psychicznie).
    czy sam zajmujesz się swoją sprawę?

jaaasna

nie zajmuje sie tym SAMA. meritum sie zajmie moja sprawa. ie wiem czy sa dobrzy czy nie. okaze sie. dziekuje za odpowiedz.

jaaasna

tylko ze to walka z HEstIA. podobno cholernie trudna.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.