fbpx

złamanie kości piętowej – odszkodowanie

 • This topic is empty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #200830
  elusia80

  w lipcu 2007 roku wracając z pracy miałam wypadek samochodowy, uderzyłam w drzewo. Ja byłam sprawcą kolizji i jedynym uczestnikiem kolizji. Zostałam ukarana mandatem za spowodowanie kolizji drogowej. W wyniku wypadku doznałam wstrząśnienia mózgu, kompresyjnego złamania kości piętowej(operacyjnie przez skórę miałam włożone 6 drutów K)oraz miałam szyty język. Chorowałam pół roku a teraz nadal kuleję oraz mam bóle kostki, okolica kostki jest napuchnięta a noga nie jest zbyt sprawna. Staram sie o odszkodowanie z ubezpieczenia NNW(byłam kierowcą) oraz prywatnego ubezpieczenia na życie. Mam pytanie ile % mogę dostać?

  #260944
  szpecjalista

  trudne to pytania, wiesz przecież że należy je skierować do lekarza orzecznika poddając pod ocenę zebrany materiał lekarski, nie inaczej, a że lekarza tu nie ma (chyba?) szukaj dalej…

  #260945
  fik

  To w dużym stopniu zalezy od tego co orzecznik Ci na komisji przyzna jaki procent lekkim sprintem cała procedura dochodzenia odszkodowania z NNW przebiega tak :

  Najpierw podczas komisji lekarskiej następuje ocena uszczerbku na zdrowiu na które to badanie będzie Pani skierowana po zgłoszeniu wypadku do towarzystwa ubezpieczeniowego.
  W zależności od tego, jaką sumę gwarancyjną obejmowała Pani polisa NNW wypłacony zostanie odpowiedni procent tej sumy.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.