fbpx

zlamanie kosci srodrecza – prosze o pomoc

 • This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #200893
  mandrzej22

  witam,
  jakis czas temu złamałem kość srodrecza prawej ręki podczas fatalnego upadku na cmentarzu. Leczenie zostalo juz zakonczone, lekarz stwierdzil nieanatomiczny zrost. Jestem ubezpieczony od NW w firmie signal induna. Moje pytanie dotyczy kwestii tego typu, czy po za odszkodowaniem z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu moge uzsykac odszkodowanie z tyłu „bólu i cierpienia”. Jeszcze jedna sprawa, mianowicie czy istnieje możliwość uzyskania odszkodowania od cmentarza? Prosze o szybka i warygodna odpowiedz, z gory serdecznie dziekuje.

  #261155
  heli

  Wiesz w przypadku NNW to jest tak że jesteś kierowany na komisje lekarską tam Panowie i Panie lekarki określą Ci procent uszczerbku.
  W zależności od tego, jaką sumę gwarancyjną obejmowała Twoja polisa NNW w signal induna, wypłacony zostanie Ci odpowiedni procent tej sumy. To tyle….

  A co do drugiego pytania odnośnie cmentarza brzmi intrygująco ale więcej szczegółów poprosimy ;:-) Jak doszło do wypadku ? Czy był ktoś winny ? Tylko nie pisz że wpadłeś do ………… ? :-)

  #261156
  mandrzej22

  szedlem przez cmentarz i po prostu nadepnalem na nierowny chodnik i i sie przewrocilem…

  #261157
  skorajacek

  Zapoznałem się treścią postu. Przede wszystkim zapoznałbym się z opinią lekarza na temat ustawienia nieanatomicznego zrostu. Taki zrost może Panu/Pani przeszkadzać a nade wszystko wywoływać ból w przyszłości. Z taką opinią lekarską, zgłosiłbym się do kancelarii prawnej, zajmującej się odszkodowaniami. Od tego, kto jest zarządcą alejek zależy, kogo pozwać o odszkodowanie. Można wykazać, iż ze względu na wypadek, utracone zostały pewne korzyści materialne, potrzebne będą dodatkowe środki na rehabilitację, gdyż nie wszystkie koszty zostaną pokryte przez NFZ.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.