fbpx

Złamanie kości śródręcza

• This topic has 1 odpowiedź, 2 odpowiedzi, and was last updated 06/07/2021 by Izabela Praska.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
    szerszen91
    Uczestnik

Witam. Złamałem podczas pracy w domu 4 kość śródręcza prawej ręki (jestem praworęczny) mam ubezpieczenie grupowe w PZU ubezpieczyciel przedstawił mi propozycje 720zł i czas 1 dzień na podjęcie decyzji co uważacie zgadzać się ?
    Dodam że po zdjęciu gipsu zauważyłem że gdy zaciskam pięść to 4 kość nie jest wypukła jak pozostałe.

Zacytuję co dostałem:
    Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, wypłacimy Ci proponowaną kwotę.
    Jeśli odrzucisz naszą propozycję, przekażemy Twoją sprawę do lekarza orzecznika. W zależności od jego decyzji możesz otrzymać inną kwotę świadczenia. Jeśli jednak lekarz nie stwierdzi trwałego uszczerbku, nie będziemy mogli wypłacić Ci świadczenia.

Izabela Praska
    Moderator

Witam serdecznie,

w przypadku ubezpieczeń grupowych wysokość odszkodowania zależy od wielu czynników:
    – Ogólnych Warunków Ubezpieczenia i zawartej tam tabeli uszczerbku na zdrowiu,
    – obrażenia, stanu zdrowia, dokumentacji medycznej i zawartych w nich zapisów oraz szans na wyzdrowienie,
    – wskazanej w umowie wysokości świadczenia za 1% uszczerbku na zdrowiu.

Bez tych informacji nie jestem w stanie określić, czy propozycja jest adekwatna do urazu i warunków umowy.

Możemy bezpłatnie przeanalizować sprawę po otrzymaniu skanu umowy ubezpieczenia oraz dokumentów medycznych. Zapraszam do wysłania zgłoszenia.

Pozdrawiam,
    Izabela Praska

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.