fbpx

złamanie kości śródstopia

• This topic is empty.
Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
    pletfa11

Witam.
    W ubiegłym tygodniu uległem wypadkowi w pracy na skutek którego doznałem złamani kości śróstopia. Czy ktoś wie ile czasu się to leczy?

gina

To zależy jak szybko kości będą się zrastać, moja znajoma np.:nosiła gips 6 tygodni.

wojciech

Witam ja złamałem v kosc srodstopia 3 maja najpierw nosiłem szyne gipsową 16 dni
    potem założyli mi gips mam go mieć do 10 czerwca a potem sie zobaczy.pozdrawiam:)

kroliczek

hejka:) ja złamałam V kość śródstopia 20 kwietnia, od razu miałam założony gips, kompletny zakaz obciążania, dopiero 5 czerwca zdjęcie gipsu (czyli bite 6 tygodni unieruchomienia) a po tym podobno jeszcze jakaś szyna…

natuska25

witam, ja złamalam 19 lipca V kosc srodstopia, zostałam wsadzona w gips na 12 tyg., dostalam zakaz obciazania, stawania na noge. jesli masz problem ze zrostem kosci to musisz wcinac duzo galaretek, slodkich czy tez takich z miesem lub rybą, nabiały, wapń (polecałabym w tabletkach) i powoli do przodu..

lusia74

.

colin

6 tygodni jak nic. miałem podobnie

merkur4

witam
    chciałbym się dowiedzieć jakie jest najdokładniejsze prześwietlenie rtg ,niedawno jakieś 3 tygodnie temu miałem stłuczenie stopy w środkowej jej części ,zdjęcia rtg nic nie wykazały ,krwiaki zagoiły się ładnie ale w miejscu kontuzji jest jeszcze obrzęk ,lekarz złamania ani mikroskopijnego odprysku nie widzi ,faktycznie mogę chodzić normalnie i bólu większego nie czuję ale jest dyskomfort ..Jakie maści czy okłady byście polecili.,czy jeżeli mikro uraz występuje to czy można nie odczuwać bólu przy chodzeniu.. jestem z łodzi

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.