fbpx

Złamanie kosci udowej z przemieszczeniem

 • This topic is empty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #200368
  1985wojtus

  W marcu tego roku zlamalem sobie kosc udowa z przemieszczeniem, mam takie pytanie poniewaz jestem jeszcze na zwolnieniu a juz nie dlugo przechodze na swiadczenie rehabilitacyjne czy moge sie starac juz o odszkodowanie i jakie one bedzie wysokie??
  i czy dostane tylko pieniadze z ZUS-u czy jeszcze z PZU?
  Z gory dziekuje pozdrawiam.
  Zapomnielem jeszcze dodac ze mialem operacje na ta noge i wlozyli mi gwozdz w noge:(

  #258881
  Campter.pl

  Witam,
  pytanie zasadnicze brzmi czy wypadek miał miejsce w drodze do pracy czy może w pracy?
  Jeżeli masz dodatkowe ubezpieczenie indywidualne lub pracownicze – dostaniesz odszkodowanie od ubezpieczyciela,
  z ZUS również dostaniesz odszkodowanie (jeżeli wypadek miał miejsce w pracy) po przejściu badań na komisji lekarskiej,
  wysokości odszkodowania nie jestem w stanie przewidzieć, bo nie znam dokładnie sprawy i nie jestem lekarzem orzecznikiem, więc na to przyjdzie jeszcze troszkę poczekać…
  Opisz szerzej jak doszło do wypadku, bo mogą istnieć inne drogi dochodzenia odszkodowania, o których teraz próżno pisać.
  pozdrawiam

  #258882
  1985wojtus

  To nie było ani w pracy ani gdy jechałem do pracy. Jechałem z kolega jako pasazer i wpadliśmy w poślizg a następnie uderzyliśmy w drzewo. Zostałem przewieziony do szpitala gdzie leżałem tydzień i zrobiono mi operacje polegająca na włożeniu mi odpowiedniego gwoździa w nogę a właściwie w udo, właściwie dopiero teraz przestałem chodzić bez żadnych kul. To mniej więcej w skrócie jak to było i jakie były następstwa tego oto wypadku.
  Dziękuje i pozdrawiam.

  #258883
  Campter.pl

  Dobry wieczór,
  to zasadniczo zmienia postać sprawy. Proszę pamiętać o udzieleniu pełnej informacji, bo inaczej żadna rada nie będzie trafiona.
  W Pana przypadku, istnieje możliwość uzyskania odszkodowania z OC pojazdu sprawcy wypadku. I to odszkodowanie będzie w kwocie dość znacznej (a na pewno wyższej niż odszkodowanie z ZUS czy indywidualnego ubezpieczenia NW!).
  Czy ma Pan dokumentację policyjną w tej sprawie? Kontynuuje Pan leczenie i rehabilitację?
  pozdrawiam

  #258884
  1985wojtus

  Witam. Można powiedzieć ze jestem jeszcze w trakcie leczenia i rehabilitacji, a jeżeli chodzi o dokumentacje to ma wszystkie zawiadomienia z sadu o przebiegu sprawy i swoje zeznania jeżeli o to chodzi. Już jeden pan probował mnie namówić na takie coś ale chyba podziękuje za tego typu usługę ponieważ nie chce mieć żadnych problemów a tym bardziej żeby ktoś miał przeze mnie, ale dziękuje za propozycje.
  Pozdrawiam.

  #258885
  amelcia88

  Witam:)czytając Pana opisy sytuacji chciałabym powiedzieć jedynie tyle,że trzymam kciuki za pomyśle leczenie i mam nadzieje,że już niedługo będzie Pan mógł chociaż troche zapomnieć o tym zdarzeniu które niestety Pana spotkało:( pozdrawiam i życze szybkiego powrotu do zdrowia-Amelka

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.