fbpx

Złamanie w kostce a rehabilitacja ultradzwiekami.

Avatar
Justyna
Poszkodowany

Witam.

Ponad 2miesiace temu zlamalam noge w kostce w 3miejscach.Przeszlam operacje zespolenia kosci srubami ze stali chirurgicznej.Obecnie zaczynam obciazac stope i rehabilitant zasugerowal zabieg ultradzwiekami.Czy majac owe sruby jest to bezpieczne?Dodam tylko ze cale zdarzenie i irehabilitacja odbywa sie na Islandii gdyz mieszkam tu od kilku lat i niedokonca ufam tutejszym lekarzom.

Izabela Praska
Izabela Praska
Biegły / ekspert

Witam serdecznie,

złamanie nogi w kostce może mieć poważne konsekwencje i trzeba odpowiednio dobrać leczenie.

Jednakże bez dokumentacji medycznej i bez możliwości zbadania Pani niestety nikt nie będzie mógł rzetelnie udzielić odpowiedzi na pytanie, czy wdrożone leczenie przez lekarza jest odpowiednie do urazu. Leczenie i uszczerbek na zdrowiu zależą od miejsca złamań, kości, które są złamane, od powikłań, gojenia ran, stanu zdrowia itp. Może jakiś lekarz mógłby się wypowiedzieć chociażby ogólnie o tego typu urazach ale i tak nie byłoby to adekwatne bez wglądu w pełną dokumentację medyczną.

Radzę więc udać do innego lekarza na konsultację i zapytać, czy wdrożone leczenie jest poprawne i pozwoli Pani na jak najszybszy powrót do zdrowia. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam.

Izabela

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać