fbpx

Złodziejski współczynnik odchylenia 67 %

• This topic is empty.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
    Paweł

Witam.
    PZU naliczyło mi ten złodziejski współczynnik odchylenia przy lakierowaniu – w sumie wyniosło to ok 350 zł, zadzwoniłem do nich czym go uzasadniają powiedział mi gość że to jest jak amortyzacja no i że tak program liczy i tak w kółko i wkońcu kazał złożyć pismo co niezwłocznie uczynię tylko jak domagać się zwrotu za ten współczynnik – czym to motywować – może komuś się udało to odzyskać, proszę o podpowiedz.
    Pozdrawiam

Mateusz

Witam,

w trakcie procesów sądowych często okazuje się, że te współczynniki jednak nie wynoszą aż tyle, ile podawał program rzeczoznawcy ubezpieczyciela. Najczęściej okazuje się, że podane wartości są odpowiednio korygowane, co w konsekwencji daje aż tak wysoki współczynnik. W zasadzie bez wiedzy z zakresu rzeczoznawstwa samochodowego nie jest Pan w stanie podać merytorycznych argumentów, ale proszę spróbować wykazać, że przy tym wieku pojazdu, jego stanie technicznym amortyzacja powinna wynosić odpowiednio mniej. Z pewnością amortyzacja będzie miała miejsce, ale jej wysokość musi być przez Pana zakwestionowana.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.