fbpx

Zostałem potrącony na pasach podczas wyświetlania się zielonego świa.

 • This topic is empty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #200134
  Radek1982

  Witam zostałem potrącony na pasach na zielonym świetle .Kobieta przewiozła mnie parę metrów na masce potem zahamowała i rzuciła mnie z maski a potem przejechała mi po nodze wtedy doznałem złamania kości strzałkowej i jeszcze jednej .Trafiłem do szpitala miałem operację teraz mam kupę żelastwa w nodze , przebywałem ponad tydzień w szpitalu. Został mi założony gips na miesiąc . Co ma teraz robić jak domagać sie zadość uczynienia od sprawcy czy jej w ogóle grozi za to .Czy mogę się domagać renty od sprawcy .pomocy jestem zielony

  #258198
  asia

  Witam
  Ma Pan jak najbardziej prawo do odszkodowania, tym bardziej, iż z Pana opisu wynika dość jasno wina kierowcy samochodu. Dla sprawnego i skutecznego złożenia roszczenia niezbędne będzie zebranie wszelkiej dokumentacji sprawy i wystosowanie roszczenia do zakładu ubezpieczeń sprawcy.
  pozdrawiam

  #258199
  Radek1982

  Jakie to mają być dokumenty ?

  #258200
  asia

  Proszę odpowiedzieć również na pytania: Czy ta Pani przyznała się do winy(przyjęła mandat?), czy była policja na miejscu zdarzenia?
  Zaś w sprawie należy wystosować roszczenie do ubezpieczalni podnosząc kwestie doznanych obrażeń, kosztów leczenia i rehabilitacji. Odnośnie zaś renty- jeżeli wypadek nie spowodował długotrwałych obrażeń, kalectwa, takie świadczenie będzie ciężko uzyskać. Oczywiście nie znam dokumentacji, tak więc moje wnioski są bardzo ogólne.
  pozdrawiam

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.