Jakie sprawy odszkodowawcze prowadzą Eksperci Odzyskaj.info?

  Odszkodowania za śmierć

  Jeżeli w wypadku zginęła bliska Ci osoba możesz mieć prawo do zadośćuczynienia i odszkodowania, a także rent. Poznaj swoje prawa.

  Sprawdź

  Wypadek przy pracy

  Jeżeli ulegniesz wypadkowi przy pracy nie z własnej winy możesz mieć prawo do odszkodowania z ZUS, KRUS lub polisy OC pracodawcy. Sprawdź jakie masz prawa i jaki jest czas przedawnienia roszczeń.

  Sprawdź

  Wypadki w rolnictwie

  Obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika oraz ubezpieczenie nieruchomości rolnych umożliwia poszkodowanym rolnikom występowanie o należne odszkodowanie za doznane szkody majątkowe i osobowe. Dowiedz się więcej i uzyskaj odszkodowanie z OC rolnika.

  Sprawdź

  Odszkodowania za wypadki za granicą

  Poszkodowani w wypadkach przy pracy i wypadkach drogowych, komunikacyjnych poza granicami Polski mogą uzyskać odszkodowanie. Prawo to przysługuje wszystkim osobom poszkodowanym nie z własnej winy. Dowiedz się czy też masz prawo do zadośćuczynienia.

  Sprawdź

  Renta po wypadku

  Poszkodowani, którzy utracili możliwość zarobkowania po wypadku lub mają zwiększone potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją, mają prawo do renty. Renta przysługuje również bliskim zmarłego

  Sprawdź

  Dziedziczenie środków z OFE i ZUS

  Jeżeli jesteś uposażonym lub dziedziczysz po bliskim, masz prawo również do jego składek ZUS, OFE i kont bankowych. Pomożemy Ci odzyskać pieniądze. Sprawdź naszą ofertę.

  Sprawdź

  Potknięcia i poślizgnięcia

  Uzyskanie odszkodowania za potknięcie lub poślizgnięcie jest niezmiernie trudne. Podmioty odpowiedzialne unikają przyjmowania odpowiedzialności za swoje zaniedbania. Sprawdź jak możesz uzyskać odszkodowanie z Odzyskaj.info.

  Sprawdź

  Błędy i zaniedbania medyczne

  Wykazanie zaniedbania medycznego i winy lekarza jest bardzo trudnym zadaniem, wymagającym wiedzy medycznej i prawnej. Poszkodowani w zdarzeniach medycznych mogą ubiegać się o należne zadośćuczynienia i odszkodowania. Zgłoś się do nas, zorganizujemy Ci profesjonalnego pełnomocnika.

  Sprawdź

  Kredyty we frankach

  Posiadasz kredyt walutowy i masz problem ze spłatą? Chcesz przewalutować kredyt, usunąć klauzule niedozwolone w umowie? Skonsultuj bezpłatnie swój problem.

  Sprawdź

  Upadłość konsumencka

  Trudna sytuacja życiowa i finansowa doprowadza wiele osób do upadłości. Jak zacząć odnowa i strząsnąć długi? Jak uzyskać sądową upadłość konsumencką. Dowiedz się więcej.

  Sprawdź

Jak działa Odzyskaj.info

Wyślij zapytanie

Chcesz skonsultować sprawę? Wyślij do nas zgłoszenie.

Oddzwaniamy

Oddzwaniamy w ciągu 24h z informacją jak możemy Ci pomóc. Rekomendujemy Ci kancelarię, która pomoże w Twojej sprawie.

Zawierasz umowę

Jeżeli zdecydujesz się na pomoc danej kancelarii odszkodowawczej lub prawnika, podpisujesz umowę. Kancelaria prowadzi Twoją sprawę.

Otrzymujesz pieniądze

Kancelaria uzyskuje dla Ciebie odszkodowanie, które otrzymujesz wprost na swoje konto bankowe.


Opinie poszkodowanych o naszej pomocy

 • Mój lot ze Stanów Zjednoczonych do Warszawy był opóźniony 8 godzin. Nie zgłaszałem roszczenia sam, nie miałem na to czasu. Od razu wynająłem Odzyskaj.info. Otrzymałem po kilku tygodniach 600 euro.
  Dawid, Szczecin Odwołane loty
 • Wracałem z Berlina do Wrocławia. Mój lot był opóźniony przeszło 6 godzin (szybciej samochodem bym dojechał!). Złożyłem reklamację do linii lotniczej, niestety linia lotnicza twierdzi, że powody opóźnienia były niezależne od nich, choć wiedziałem że to nieprawda. Zdecydowałem się poszukać jakiejś firmy. Odzyskaj.info polecił mi znajomy, który tu znalazł pomoc po wypadku za granicą. Skorzystałem. Sprawa trwała dość długo, ale ostatecznie linia lotnicza wypłaciła 250 euro.

  Michał, Wrocław Odwołane loty
 • Wracałam z mężem z Warszawy do Dublina. Po przybyciu na lotnisko okazało się, że nie możemy zostać wpuszczeni na pokład. Pracownicy linii lotniczej nie chcieli nam udzielić absolutnie żadnej informacji. Prosili kontaktować się z infolinią (płatną, za którą przyszło mi potem zapłacić ok 50 zł!). Tam dowiedziałam się, że mam złożyć dokumenty o odszkodowanie. Nie wiedziałam jak to zrobić. W portalu Odzyskaj.info uzyskałam pomoc i w konsekwencji odszkodowanie – 400 EURO.

  Marlena, Dublin Odwołane loty
 • Razem z żoną zaciągnąłem kredyt w walucie frank szwajcarski. Jak tysiące Polaków dostałem zapewnienie, że jest bezpieczny. Miałem wątpliwości, ale ostatecznie zgodziłem się. Spłacałem długo olbrzymie odsetki wynikające ze splitu. Na szczęście udało mi się spłacić całość przed terminem aż 10 lat! Mimo to prawnik polecił mi walczyć o nadpłatę, której dokonałem przez te lata ponieważ umowa zawierała klauzule abuzywne.

  Sebastian, Poznań Kredyty walutowe opinie
 • Z uwagi na stratę pracy i wypadek przestałam spłacać kredyt hipoteczny. Bank pozwał mnie. Skonsultowałam sprawę z ekspertem Odzyskaj.info. Zaproponował 2 drogi: walkę z bankiem lub… walkę z bankiem:) Nie mogłam odpuścić bo straciłabym mieszkanie. Okazało się, że bank stosował w umowie klauzule niedozwolone. Spłacałam różnice kursowe przez lata, a kapitał stał w miejscu.

  Mariola z Krakowa Kredyty walutowe opinie
 • Zaciągnąłem 600 tys. zł kredytu w znanym zagranicznym banku działającym w Polsce. Polecono mi franka szwajcarskiego – bo Szwajcaria, pewność, stałość kursu. Nikt nie mówił o ryzyku, o tym, że kryzys spowoduje wzrost rat. Po 5 latach spłaty zauważyłem, że kapitał nawet nie drgnął. Postanowiłem coś z tym zrobić. Trafiłem na ofertę w Odzyskaj.info. Obecnie walczymy o unieważnienie umowy kredytowej i zwrot kapitału przeze mnie.

  Marcin z Gdańska Kredyty walutowe opinie
 • W wyniku prac na dachu (wymiana pokrycia), spaleniu uległ cały budynek gospodarczy. Spaleniu uległo część drobiu. Ubezpieczyciel odmówił mi wypłaty odszkodowania. Dzięki pomocy Odzyskaj.info uzyskałem przedsądowo aż 340 tys. zł.

  Romuald – właściciel gospodarstwa Wypadek rolnicze opinie
 • W trakcie pracy w gospodarstwie wpadłem do dziury, którą wcześniej wykopał pracodawca przy użyciu koparki. Dziura nie została oznaczona, a była przykryta tylko czarną folią budowlaną. Nie wiedziałem, że była tam dziura. Dzięki prawnikom dostałem za to zdarzenie 20 tys. zł odszkodowania.

  Benedykt – pracownik gospodarstwa rolnego Wypadek rolnicze opinie
 • Pracowałem u rolnika razem z bykami, odpowiadałem za ich karmienie. Niestety inny pracownik nie zamknął krat i 3 byki wybiegły wprost na mnie tratując mnie. Doznałem licznych obić i złamań (biodro, ręka, żebra). Pracodawca nie chciał przyznać mi racji. Wynająłem prawnika z Odzyskaj.info i uzyskałem aż 90 tys. zł zadośćuczynienia bez sądu!

  Norbert – pracownik w hodowli bydła Wypadek rolnicze opinie