fbpx

Potknięcie lub poślizgnięcie?

Masz prawo do odszkodowania.

Skonsultuj bezpłatnie.

  Zgłoś szkodę

  Skontaktujemy się z Tobą w 24 godziny.

  Odszkodowania za potknięcia lub poślizgnięcia.
  W jaki sposób możemy Ci pomóc?

  Bezpłatna analiza sprawy

  Twoją sprawę analizują prawnicy wyspecjalizowani w dochodzeniu roszczeń bankowych – eksperci portalu Odzyskaj.info.

  Brak pośredników

  Zgłaszając sprawę masz pewność, że kontaktujesz się wyłącznie z Kancelariami Odszkodowawczymi, bez pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość obsługi i niską prowizję.

  Profesjonalna obsługa prawna

  Odzyskaj.info współpracuje tylko z renomowanymi kancelariami. Zapewniamy, że Twoją sprawę poprowadzą profesjonaliści.

  Bezpieczeństwo

  Odzyskaj.info weryfikuje warunki obsługi oferowane poszkodowanym. Zapewniamy naszym Użytkownikom bezpieczeństwo.


  Odszkodowanie za potknięcie lub poślizgnięcie

  Poszkodowani na skutek upadków, poślizgnięć, potknięć w miejscach publicznych coraz częściej występują o należne im odszkodowania i zadośćuczynienia do podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie porządku na danym terenie. Niestety braki dowodowe a także faktyczne okoliczności często uniemożliwiają poszkodowanym uzyskanie odszkodowania. Zadzwoń do nas i skonsultuj jak uzyskać należne odszkodowanie.

  Kiedy możesz mieć prawo do odszkodowania po upadku na skutek potknięcia lub poślizgnięcia?

  • Gdy potkniesz się o wystający element chodnika, krawężnika, drogi, nierówne lub uszkodzone schody, gdy powierzchnia będzie nierówna;
  • Gdy poślizgniesz się na nieodśnieżonym lub oblodzonym chodniku;
  • Gdy posiadasz niezależnych świadków wypadku;
  • Jeżeli posiadasz zdjęcia miejsca zdarzenia;
  • Jeżeli posiadasz dokumentację medyczną przedstawiającą doznane obrażenia.

  Jak działa Odzyskaj.info

  Wyślij zapytanie

  Chcesz skonsultować sprawę? Wyślij do nas zgłoszenie.

  Oddzwaniamy

  Oddzwaniamy w ciągu 24h z informacją jak możemy Ci pomóc. Rekomendujemy Ci kancelarię, która pomoże w Twojej sprawie.

  Zawierasz umowę

  Jeżeli zdecydujesz się na pomoc danej kancelarii odszkodowawczej lub prawnika, podpisujesz umowę. Kancelaria prowadzi Twoją sprawę.

  Otrzymujesz pieniądze

  Kancelaria uzyskuje dla Ciebie odszkodowanie, które otrzymujesz wprost na swoje konto bankowe.

  Wyślij zgłoszenie


  Opinie poszkodowanych o naszej pomocy

  • Gdy szłam przez pasy drogowe potrącił mnie nadjeżdżający samochód. Sprawca nie miał polisy OC. Gdy zapytałam agenta jednej z firm odszkodowawczych czy mi pomoże, odmówił twierdząc, że bez OC nie da rady. Poczytałam w serwisie Odzyskaj.info, że jednak należy mi się odszkodowanie i zadośćuczynienie. Za potrącenie na pasach i złamanie ręki otrzymałam dzięki pomocy Odzyskaj aż 20 tys. zł.
   Ela – potrącona na pasach Szkody osobowe opinie
  • Jechałem przepisowo motocyklem, kiedy z bocznej ulicy podporządkowanej wyjechał wprost na mnie kierowca traktora. Uderzyłem w niego, wypadając z motocykla i uderzając głową w asfalt (miałem kask). Na skutek upadku złamałem miednicę. Szukając porad trafiłem na forum Odzyskaj.info, gdzie jeden z ekspertów doradził mi co zrobić. Zgłosiłem szkodę i uzyskałem niewielkie zadośćuczynienie, zatem wróciłem na forum i poprosiłem o pomoc eksperta. Odzyskaj.info zorganizowało mi pomoc prawną i pokrycie kosztów sprawy. Uzyskałem w sumie 80 tys. zł za złamanie miednicy.

   Paweł – wypadek motocyklowy Szkody osobowe opinie
  • Podróżowałam jako pasażer z mężem na wakacje. W trakcie jazdy uderzył nas z tyłu TIR. Na skutek uderzenia doznałam skręcenia kręgów szyjnych kręgosłupa, miałam zawroty głowy, nudności. Znalazłam pomoc na Odzyskaj.info, moją sprawę poprowadzili eksperci i uzyskałam 10 tys. zł zadośćuczynienia.

   Urszula – wypadek drogowy Szkody osobowe opinie

  Odszkodowanie za potknięcia i poślizgnięcia – artykuły ekspertów

  Tabele norm i procent uszczerbku na zdrowiu a wysokość odszkodowania

  Czym jest uszczerbek na zdrowiu? Ogólnie pod pojęciem uszczerbku na zdrowiu rozumie się rozstrój zdrowia, powodujący upośledzenie czynności organizmu, lub też trwałe lub długotrwałe uszkodzenie ciała, naruszające jego sprawność. Wysokość uszczerbku niezależnie w jakich okolicznościach powstał zawsze jest określana przez…

  Urazy powypadkowe a wysokość zadośćuczynienia

  W przypadku każdego z urazów Poszkodowanemu należy się odszkodowanie z polisy OC sprawcy wypadku. Ustalenie jego wysokości zależy oczywiście od rodzaju uszkodzenia ciała i stopnia powikłań oraz oceny uszczerbku na zdrowiu. Kwota roszczenia jaką można tutaj uzyskać nie jest z…

  Rodzaje urazów przy wypadkach drogowych a wysokość zadośćuczynienia

  Wypadki drogowe są zaliczane do jednej z najczęstszych przyczyn zgonów. Oczywiście nie każdy wypadek jest na tyle groźny, że stanowi zagrożenie życia, jednak w przypadku obrażeń ciężkich o  uratowaniu Poszkodowanego decyduje przede wszystkim czas, czyli szybkie przybycie służb medycznych. Urazy…