Potknięcie lub poślizgnięcie?

Masz prawo do odszkodowania.

Skonsultuj bezpłatnie.

Zgłoś szkodę

Skontaktujemy się z Tobą w 24 godziny.

Odszkodowania za potknięcia lub poślizgnięcia.
W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Bezpłatna analiza sprawy

Twoją sprawę analizują prawnicy wyspecjalizowani w dochodzeniu roszczeń – eksperci portalu Odzyskaj.info.

Brak pośredników

Zgłaszając sprawę masz pewność, że kontaktujesz się wyłącznie z Kancelariami Odszkodowawczymi, bez pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość obsługi i niską prowizję.

Profesjonalna obsługa prawna

Odzyskaj.info współpracuje tylko z renomowanymi kancelariami. Zapewniamy, że Twoją sprawę poprowadzą profesjonaliści.

Bezpieczeństwo

Odzyskaj.info weryfikuje warunki obsługi oferowane poszkodowanym. Zapewniamy naszym Użytkownikom bezpieczeństwo.


Odszkodowanie za potknięcie lub poślizgnięcie

Poszkodowani na skutek upadków, poślizgnięć, potknięć w miejscach publicznych coraz częściej występują o należne im odszkodowania i zadośćuczynienia do podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie porządku na danym terenie. Niestety braki dowodowe a także faktyczne okoliczności często uniemożliwiają poszkodowanym uzyskanie odszkodowania. Zadzwoń do nas i skonsultuj jak uzyskać należne odszkodowanie.

Kiedy możesz mieć prawo do odszkodowania po upadku na skutek potknięcia lub poślizgnięcia?

 • Gdy potkniesz się o wystający element chodnika, krawężnika, drogi, nierówne lub uszkodzone schody, gdy powierzchnia będzie nierówna;
 • Gdy poślizgniesz się na nieodśnieżonym lub oblodzonym chodniku;
 • Gdy posiadasz niezależnych świadków wypadku;
 • Jeżeli posiadasz zdjęcia miejsca zdarzenia;
 • Jeżeli posiadasz dokumentację medyczną przedstawiającą doznane obrażenia.

Jak działa Odzyskaj.info

Wyślij zapytanie

Chcesz skonsultować sprawę? Wyślij do nas zgłoszenie.

Oddzwaniamy

Oddzwaniamy w ciągu 24h z informacją jak możemy Ci pomóc. Rekomendujemy Ci kancelarię, która pomoże w Twojej sprawie.

Zawierasz umowę

Jeżeli zdecydujesz się na pomoc danej kancelarii odszkodowawczej lub prawnika, podpisujesz umowę. Kancelaria prowadzi Twoją sprawę.

Otrzymujesz pieniądze

Kancelaria uzyskuje dla Ciebie odszkodowanie, które otrzymujesz wprost na swoje konto bankowe.

Wyślij zgłoszenie


Opinie poszkodowanych o naszej pomocy

 • Gdy szłam przez pasy drogowe potrącił mnie nadjeżdżający samochód. Sprawca nie miał polisy OC. Gdy zapytałam agenta jednej z firm odszkodowawczych czy mi pomoże, odmówił twierdząc, że bez OC nie da rady. Poczytałam w serwisie Odzyskaj.info, że jednak należy mi się odszkodowanie i zadośćuczynienie. Za potrącenie na pasach i złamanie ręki otrzymałam dzięki pomocy Odzyskaj aż 20 tys. zł.
  Ela – potrącona na pasach Szkody osobowe opinie
 • Jechałem przepisowo motocyklem, kiedy z bocznej ulicy podporządkowanej wyjechał wprost na mnie kierowca traktora. Uderzyłem w niego, wypadając z motocykla i uderzając głową w asfalt (miałem kask). Na skutek upadku złamałem miednicę. Szukając porad trafiłem na forum Odzyskaj.info, gdzie jeden z ekspertów doradził mi co zrobić. Zgłosiłem szkodę i uzyskałem niewielkie zadośćuczynienie, zatem wróciłem na forum i poprosiłem o pomoc eksperta. Odzyskaj.info zorganizowało mi pomoc prawną i pokrycie kosztów sprawy. Uzyskałem w sumie 80 tys. zł za złamanie miednicy.

  Paweł – wypadek motocyklowy Szkody osobowe opinie
 • Podróżowałam jako pasażer z mężem na wakacje. W trakcie jazdy uderzył nas z tyłu TIR. Na skutek uderzenia doznałam skręcenia kręgów szyjnych kręgosłupa, miałam zawroty głowy, nudności. Znalazłam pomoc na Odzyskaj.info, moją sprawę poprowadzili eksperci i uzyskałam 10 tys. zł zadośćuczynienia.

  Urszula – wypadek drogowy Szkody osobowe opinie

Odszkodowanie za potknięcia i poślizgnięcia – artykuły ekspertów

Rodzaje wypadków i mechanizmy generowania urazów

zderzenia czołowe uderzenia boczne zdarzenia z przewróceniem samochodu uderzenia tylne Zderzenia czołowe Są to takie sytuacje, przy których do zderzenia dochodzi z przodu samochodu (dwa pojazdy lub pojazd i inna przeszkoda). Przy nie zapiętych pasach bezpieczeństwa zarówno kierowca jak i…

Procent uszczerbku za urazy kręgosłupa

Kręgosłup jest strukturą, która najczęściej ulega uszkodzeniom podczas wypadków i niestety te uszkodzenia często bywają bardzo poważne. Mogą nieść ze sobą nie tylko problemy związane z bólem, ale także z trwałym kalectwem a nawet śmiercią Poszkodowanego. Urazy powstają najczęściej w…

Uszczerbki za urazy nogi, stopy, kostki, podudzia, kolana, uda i stawu biodrowego

Nogi zaraz obok rąk, są narządem najbardziej podatnym na wszelkiego rodzaju urazy. Wypadek przy pracy, komunikacyjny, drogowy – to najbardziej powszechne sytuacje, gdzie najczęściej dochodzi do potłuczeń, zmiażdżeń, złamań czy też nawet amputacji kończyny. Urazy nóg niestety powodują, że Poszkodowany…