Zapoznaj się z roszczeniami o jakie możesz wystąpić do sprawcy szkody lub jego ubezpieczyciela.

  Zadośćuczynienie

  Jeżeli na skutek zdarzenia wypadkowego nie z własnej winy doznałeś obrażeń fizycznych lub psychicznych możesz mieć prawo do zadośćuczynienia. Przysługuje ono na podstawie przepisów kodeksu cywilnego. Dowiedz się więcej.

  Sprawdź

  Stosowne odszkodowanie

  Możesz uzyskać stosowne odszkodowanie jeżeli udowodnisz, iż zmarły wspierał Cię finansowo. Odszkodowanie jednorazowe może wynieść od 20 do 40 tys. zł.

  Sprawdź

  Utracone dochody

  Jeżeli na skutek wypadku utraciłeś dochody, możliwości zarobkowania, etat lub kontrakt, możesz starać się odszkodowanie od sprawcy szkody lub jego ubezpieczyciela.

  Sprawdź

  Renta z tytułu niezdolności do pracy

  Jeżeli poszkodowany stał się inwalidą lub jest okresowo niezdolny do pracy ma prawo wnioskować o rentę z tytułu niezdolności do pracy od sprawcy szkody lub podmiotu odpowiedzialnego za likwidację szkody.

  Sprawdź

  Renta alimentacyjna

  Renta alimentacyjna przysługuje bliskim osoby, która zmarła na skutek zdarzenia nie z własnej winy oraz łożyła finansowo na bliskich – małżonka oraz dzieci.

  Sprawdź

  Renta z tytułu zwiększonych potrzeb

  Jeżeli poszkodowany stał się inwalidą lub jest okresowo niezdolny do pracy ma prawo wnioskować o rentę z tytułu niezdolności do pracy od sprawcy szkody lub podmiotu odpowiedzialnego za likwidację szkody.

  Sprawdź

  Koszty opieki

  Osoby, które potrzebowały opieki po wypadku, mają prawo do odszkodowania w wysokości pokrywającej koszty opieki osoby bliskiej lub profesjonalnej opiekunki.

  Sprawdź

Jak działa Odzyskaj.info?

Wyślij zapytanie

Chcesz skonsultować sprawę? Wyślij do nas zgłoszenie.

Oddzwaniamy

Oddzwaniamy w ciągu 24h z informacją jak możemy Ci pomóc. Rekomendujemy Ci kancelarię, która pomoże w Twojej sprawie.

Zawierasz umowę

Jeżeli zdecydujesz się na pomoc danej kancelarii odszkodowawczej lub prawnika, podpisujesz umowę. Kancelaria prowadzi Twoją sprawę.

Otrzymujesz pieniądze

Kancelaria uzyskuje dla Ciebie odszkodowanie, które otrzymujesz wprost na swoje konto bankowe.


Opinie poszkodowanych o naszej pomocy

 • Mój lot ze Stanów Zjednoczonych do Warszawy był opóźniony 8 godzin. Nie zgłaszałem roszczenia sam, nie miałem na to czasu. Od razu wynająłem Odzyskaj.info. Otrzymałem po kilku tygodniach 600 euro.
  Dawid, Szczecin Odwołane loty
 • Wracałem z Berlina do Wrocławia. Mój lot był opóźniony przeszło 6 godzin (szybciej samochodem bym dojechał!). Złożyłem reklamację do linii lotniczej, niestety linia lotnicza twierdzi, że powody opóźnienia były niezależne od nich, choć wiedziałem że to nieprawda. Zdecydowałem się poszukać jakiejś firmy. Odzyskaj.info polecił mi znajomy, który tu znalazł pomoc po wypadku za granicą. Skorzystałem. Sprawa trwała dość długo, ale ostatecznie linia lotnicza wypłaciła 250 euro.

  Michał, Wrocław Odwołane loty
 • Wracałam z mężem z Warszawy do Dublina. Po przybyciu na lotnisko okazało się, że nie możemy zostać wpuszczeni na pokład. Pracownicy linii lotniczej nie chcieli nam udzielić absolutnie żadnej informacji. Prosili kontaktować się z infolinią (płatną, za którą przyszło mi potem zapłacić ok 50 zł!). Tam dowiedziałam się, że mam złożyć dokumenty o odszkodowanie. Nie wiedziałam jak to zrobić. W portalu Odzyskaj.info uzyskałam pomoc i w konsekwencji odszkodowanie – 400 EURO.

  Marlena, Dublin Odwołane loty