fbpx

Zapoznaj się z roszczeniami o jakie możesz wystąpić do sprawcy szkody lub jego ubezpieczyciela.

  Zadośćuczynienie

  Jeżeli na skutek zdarzenia wypadkowego nie z własnej winy doznałeś obrażeń fizycznych lub psychicznych możesz mieć prawo do zadośćuczynienia. Przysługuje ono na podstawie przepisów kodeksu cywilnego. Dowiedz się więcej.

  Sprawdź

  Stosowne odszkodowanie

  Możesz uzyskać stosowne odszkodowanie jeżeli udowodnisz, iż zmarły wspierał Cię finansowo. Odszkodowanie jednorazowe może wynieść od 20 do 40 tys. zł.

  Sprawdź

  Utracone dochody

  Jeżeli na skutek wypadku utraciłeś dochody, możliwości zarobkowania, etat lub kontrakt, możesz starać się odszkodowanie od sprawcy szkody lub jego ubezpieczyciela.

  Sprawdź

  Renta z tytułu niezdolności do pracy

  Jeżeli poszkodowany stał się inwalidą lub jest okresowo niezdolny do pracy ma prawo wnioskować o rentę z tytułu niezdolności do pracy od sprawcy szkody lub podmiotu odpowiedzialnego za likwidację szkody.

  Sprawdź

  Renta alimentacyjna

  Renta alimentacyjna przysługuje bliskim osoby, która zmarła na skutek zdarzenia nie z własnej winy oraz łożyła finansowo na bliskich – małżonka oraz dzieci.

  Sprawdź

  Renta z tytułu zwiększonych potrzeb

  Jeżeli poszkodowany stał się inwalidą lub jest okresowo niezdolny do pracy ma prawo wnioskować o rentę z tytułu niezdolności do pracy od sprawcy szkody lub podmiotu odpowiedzialnego za likwidację szkody.

  Sprawdź

  Koszty opieki

  Osoby, które potrzebowały opieki po wypadku, mają prawo do odszkodowania w wysokości pokrywającej koszty opieki osoby bliskiej lub profesjonalnej opiekunki.

  Sprawdź

Jak działa Odzyskaj.info?

Wyślij zapytanie

Chcesz skonsultować sprawę? Wyślij do nas zgłoszenie.

Oddzwaniamy

Oddzwaniamy w ciągu 24h z informacją jak możemy Ci pomóc. Rekomendujemy Ci kancelarię, która pomoże w Twojej sprawie.

Zawierasz umowę

Jeżeli zdecydujesz się na pomoc danej kancelarii odszkodowawczej lub prawnika, podpisujesz umowę. Kancelaria prowadzi Twoją sprawę.

Otrzymujesz pieniądze

Kancelaria uzyskuje dla Ciebie odszkodowanie, które otrzymujesz wprost na swoje konto bankowe.


Opinie poszkodowanych o naszej pomocy

 • Dzięki pomocy Odzyskaj.info szybko odzyskałem koszty kredytu, który wcześniej został spłacony. Sprzedałem roszczenie za ok. 3 tys. zł, od ręki, zdalnie – wysyłając umowę pocztą. Wszystko załatwione sprawnie i bez problemów.
  Mirek, Poznań Zwroty prowizji bankowych opinie
 • Skonsolidowałem wszystkie swoje kredyty w jednym banku, dostałem na to bardzo dobrą ofertę, więc opłacało się. Po jakimś czasie natrafiłem na informację, że przysługuje mi zwrot kosztów kredytu i prowizji za wcześniejszą spłatę. Na 4 banki, tylko jeden wypłacił dobrowolnie. Pozostałe nie chciały. Znalazłem pomoc ekspertów z Odzyskaj.info i złożyliśmy pozew. Proces trwa nadal, ale sprawa jest oczywista. Odzyskam ok 15 tys. zł.

  Paweł, Gdańsk Zwroty prowizji bankowych opinie
 • Miałam kredyt gotówkowy w Getin Banku, spłaciłam go przed terminem. Bank odmówił mi zwrotu kosztów kredytu, prowizji i ubezpieczenia. Odzyskaj.info zaproponowało mi odkupienie roszczenia lub poprowadzenie sprawy na rozliczenie od sukcesu. Wybrałam sprzedaż roszczenia – nie miałam czasu ani ochoty dalej „widzieć się” z bankiem. Dostałam środki w 7 dni.

  Gosia, Wrocław Zwroty prowizji bankowych opinie